Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Deep - ograniczenia
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Deep - ograniczenia
Hubi
Rudolf i Henry mogą zostać , choć jestem przeciw nim , nawet jeżeli by nimi było znów zakazane granie to i tak ci mocniejsi gracze by mnie pokonali. Jednak w ograniczeniu Deepa coś jest , gram Woodym i denerwuje mnie gra przeciwko niemu , zawsze gdy wybiore Woodyego to przeciwnik automatycznie bierze właśnie Deepa , i czeka by użyć DvA. Ograniczenia mają być! Proszę o dopisanie mnie do listy.
 
Dark SoR
Tylko Kurw* uderz w stół a nożyce się odezwą ... fajnie teraz się mścić czyż nie ? ale nie mam wam tego ze złe taka nasza słowiańska natura zawistna.

Przyjmę z Pokorą ograniczenie Deppa Pokój !
 
Mefju
Ja ogólnie jestem przeciw, chociaż szarża mogłaby zostać w ostateczności ograniczona, ze względu na graczy pokroju Koczka, których gra opiera się na robieniu 100 szarż na walkę. Dobry gracz na pewno poradziłby sobie w walce z możliwością wykonania tego ataku 5,6 razy.
Edytowane przez Mefju dnia 20-01-2012 09:59:25
 
ybnn
Ruszcie dupki i zróbcie to oficjalnym.
 
Mefju
Spokojnie, ewentualne zmiany w regulaminie zostaną wprowadzone po zakończeniu OPC.
 
2Fast
"Pierdolenie kota przy pomocy młota" - Gracz, który bierze pod uwagę obecne zasady gry nie zachowuje się w sposób "spamujący", jakoś tym osobom, z którymi przegrywam nie przeszkadza, że gram Deepem i sobie jakoś radzą. Jest sporo taktyk na niego, jak na każdą inną postać. Ograniczenie szarży do trzech/czterech razy na walkę to jedyne co ewentualnie, ewentualnie powinniśmy brać pod uwagę.
PRZECIW
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Pendzik
To może jeżeli macie zamiar ograniczać cokolwiek, to ograniczmy wszystko? Czy koniecznie chcecie wszystkim postaciom odbierać ich atuty ? Zostaje Henry, Rudolf i nieograniczony Deep i według mnie nie ma problemu getlost Według mnie to każdy o Deepie, Henrym i Rudolfie wypowiada się negatywnie, bo te postacie im "przeszkadzają". Ludzie, nauczcie się grać normalnie. "Nie dajemy sobie rady ? Ograniczmy, czemu nie!" Żałosne...

.
 
Krencik
Akurat temat dotyczący Deepa nigdy nie zostałby stworzony, gdyby nie Rudolf i Henry.

Póki co - zamykam. Tak jak pisał Mefju - ewentualne zmiany w regulaminie zostaną wprowadzone po OPC.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018