Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jak grać na lagach w LF2.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Poradniki
 Drukuj temat
Jak grać na lagach w LF2.
bleeq
Aby nauczyć się grać na wolnym tempie musisz spełnić poniższe kryteria:
1. Musisz posiadać LF2 FPS Changer (link ->Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.)
(LF2 FPS Changer nie działa na LF2 2.0a, tylko na zwykłym LF2 2.0)
2. Być cierpliwym kiedy trenujesz.
3. Nie zwalać, że to wina klawiatury.

Bardzo ważne rzeczy:
Aby kontrolować Twoją postać na lagach musisz trzymać każdy przycisk
dopóki twoja postać się nie poruszy.
Czym większe są lagi tym dłużej trzeba trzymać przyciski aby zadziałał atak.

Skąd mam wiedzieć jak długo musze trzymać przyciski?
Trzeba trzymać je dopóki gra się nie poruszy.

Jak biegać:
1. Trzymaj przycisk w prawo (lub w lewo) dopóki gra się nie poruszy
2. Puść przycisk i poczekaj aż gra znowu się ruszy
3. Wciśnij prawy przycisk aż twoja postać pobiegnie

Jak wykonać combosy:
Na ogół aby wykonać combo najpierw musisz trzymać obronę, a następnie wcisnąć inny przycisk.
Ważną rzeczą jest aby trzymać przycisk wystarczająco długo.
W dodatku możesz zrobić np. Dragon Punch trzymając wszystkie 3 przyciski na raz. Zmniejszy to czas wykonywania combosa oraz umożliwi wykonanie 'Sliding Technique'.


Aby opanować grę na lagach nie wystarczy przeczytać powyższe zasady, lecz najważniejsze jest je zrozumieć.
Musisz dużo trenować. Najlepiej na początku trenować bieg, potem zwykłe uderzenia, a jak już to opanujesz to wtedy możesz się nauczyć robić ataki specjalne.

Tak więc otwórz LFa, wybierz swoją postać, otwórz FPS Changer i ustaw FPS na 10 albo 6 i zacznij trenować grę na lagach.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Na prawdę jest to najlepszy sposób.



Autor: Kevin
źródło: lfcg.forumotion.net
TÅ‚umaczenie: BleeQ

Edytowane przez bleeq dnia 27-12-2012 14:20:08
 
Caesar
Pamiętajmy też o tym, że FPS Changer nie działa z najnowszą wersją LF2 2.0 :)
 
bleeq
No niby nie działa, ale nie wiem dlaczego ale mi akurat działa. xD
 
Caesar
Poważnie, działa Ci na 2.0?? ; o
 
bleeq
no działa normalnie, przed chwilą jeszcze sprawdziłem

Mam LF2 2.0 (te bez "a";)
 
2Fast
Sliding technique to atak, w którym nie widać klatki obrony? Jeżeli tak, to wszystkie można tym wykonać(tylko przemian nie próbowałem tak robić)
 
Son Koczko
nauczyłem się już
 
Megatron
Istnieje również wersja dla LF2v2.0a. Ma kilka bugów, ale działa. Wiem, bo sam pisałem do twórcy z prośbą, o wykonanie FPSChangera dla najnowszej wersji LF2. Jeśli tylko znajdę link, podam go tutaj :)
Edytowane przez Megatron dnia 09-10-2011 19:46:41
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Sirrah
Åšwietny poradnik ;)
 
Caesar
@Mgn, nie dawaj tutaj tego programu jeżeli rzeczywiście jest. Już widzę ile osób zacznie go używać by wygrać... :<
 
Megatron
Przy FPS Changerze tempo gry jest niezwykle płynne, co można bardzo łatwo wyłapać. Jeśli jednak mogą być z tym takie problemy, nie ma sprawy ;)
Edytowane przez Megatron dnia 10-10-2011 17:40:11
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Caesar
:*
Ćwiczyć sobie mogą na 1.9c albo 2.0, do 2.0a nie musi nikt mieć, bo mogłoby to być z dupy :P
Edytowane przez Caesar dnia 10-10-2011 18:25:15
 
Zakuba
nie wyciągajmy pochopnych wniosków
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
bleeq
Mi się tam wydaje, że na FPS Changerze jedynie grać będą członkowie POL-Teamu ponieważ wątpię, żeby ktoś dobrowolnie chciał się katować wolnym tempem.
A co do FPSa na 2.0a to w sumie po co komu. Jak ktoś chce trenować to może na byle jakiej wersji. Poza tym imo 2.0 jest lepsze bo nie ma stosu reklam w porównaniu do 2.0a.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018